Květen 2010

Nový blog !

23. května 2010 v 14:35 | Terry |  Novinky
Pozor !! Tenhle blog už se nestěhuje !! NÝbrž stránka www.haleluja.blog.cz byla zrušena !!! Ale je tady nová !!! www.step-up.blog.cz ! !

Blog se opět stěhujeee

6. května 2010 v 18:35 | Terry |  Novinky
Ahojky !

Všem se opět moc omlouvám , ale blog se stěhuje !!!

na stránku
ZDE.
Papapa :)Sterling Knight - životopis

2. května 2010 v 12:35 | Terry |  ♥♥♥Sterling Knight♥♥♥
Povolání: Herec, zpěvák
Věk: 21
Datum narození: 5. 03. 1989
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Ryby   aktuální horoskop »
Výška: 178 cm

Životopis

Sterling Knight je další hvězda z nového seriálu Sonny With a Chance. Je to starší bratr Samanthy Knight a Spencera Knighta. Zahrál si mimo jiné i ve filmu Znovu 17 (17 again) po boku Matthewa Perryho a Zaca Efrona. Umí hrát na kytaru a zpívat. Je fanouškem snowboardisty Shauna Whitea a miluje auta.

StarStruck-obrázky z filmu =*

2. května 2010 v 12:28 | Terry |  ♥♥♥Sterling Knight♥♥♥
StarStruck( Rande s hvězdou )
poster


Supeeer! Už v sobotu 1. května 2010 ve 12.30 odvysílá Disney Channel českou televizní premiéru nového filmu "Rande s hvězdou" (StarStruck). Hlavní roli si v něm zahraje Sterling Knight (toho znáš ze seriálu Sonny ve velkém světě) a Danielle Campbell, která hrála ve filmu Útěk z vězení.

Americké diváky už StarStruck okouzlil a může za to hlavně "stepovací skladba", kterou složil David Lawrence - autor hudby k High School Musical. Příběh se navíc atáčel v atraktivních místech Los Angeles včetně pláží Malibu a Venice, na Sunset Boulevard a u slavného nápisu Hollywood.

Rande s hvězdou je o hollywoodském popovém zpěvákovi, který náhodou potká nenápadnou dívku z malého města. Jeho cool život se tak obrátí vzhůru nohama a on se musí rozhodnout, zda má následovat své srdce nebo pozlátko své kariéry. Děj začíná tím, že se rodina Jessicy Olson připravuje na návštěvu babičky v LA. Starší sestra Sara je vášnivou fanynkou popového zpěváka Christophera Wilda a doufá, že ho v Hollywoodu alespoň zahlédne. Jessicu spíš zajímají známá místa města.


Nakonec je ale všechno jinak. Krátce po příjezdu do města se Jessica díky nehodě s Chrisem seznámí a nejžhavější hollywoodská star ji musí s pohmožděnou hlavou dovézt do nemocnice. Dojde mu, že poprvé po dlouhé době se může uvolnit a být sám sebou a přestože už holku má, přeskočí mezi ním a Jess jiskra a bomba příběh plný hudby může začít...
Holky tenhle film si určitě zamilujete a já myslím že i Sterlinga Knighta ♥♥.
2
09
08
07
06
05
04
03
02
01